گفتگوی مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کبدی ارومیه با خبرگزاری ایسنا

0
306

فیروز رئوف در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی  از تیر ماه سال ۹۴ تا کنون  بالغ بر ۹۰۰ نفر تحت پوشش این انجمن قرار گرفته اند اظهار کرد: این انجمن به منظور حمایت بیماران کبدی و نیازمند تحت پوشش تاسیس شده که به منظور تامین نیاز های درمانی به صورت کمک های نقدی و غیر نقدی فعالیت می کند.

وی افزود: ویزیت پزشکان متخصص کبد و خدمات آزمایشگاهی و سونوگرافی برای بیماران تحت پوشش این انجمن کاملا رایگان بوده و خریدگیاهان دارویی برای بیماران تحت پوشش نیز نصف قیمت  وخدمات دندان پزشکی با ۳۰ درصدتخفیف است.

 رئوف در خصوص بیماران که تحت پوشش این انجمن قرار دارند تاکید کرد: انواع بیماران کبدی همچون سرطان کبد، انواع هپاتیت ها، هموکروماتوز، سیروز، انسداد مجرای صفراوی، بیماری کیستیک کبد، سنگ کیسه صفرا، هپاتیت نوزادان و کبد چرب تحت پوشش این انجمن قرار دارند.

وی در خصوص سایر کمک هایی این انجمن به بیماران تصریح کرد: این انجمن با تهیه جهیزیه و لوازم منزل و لباس، برگزاری اردو های تفریحی، دیدار با خانواده بیماران در جهت آشنایی خانواده بیماران بااین بیماری ها، معرفی بیماران به نهاد های بیمه گر و معرفی بیماران به پزشکان متخصص به بیماران نیازمند تا حد امکان خدمات دهی می کند.

رئوف در خصوص تامین نیاز های مادی این انجمن خاطر نشان کرد: این انجمن با برگزاری جشن های گلریزان و صندوق های اخذ کمک های نقدی ،فروش قبض های به نام انجمن خیریه حمایت از بیماران کبدی نیازهای مادی خود را تامین می کند ولی برای خدمات دهی بهتر نیازمند کمک های بیشتر خیرین است.

مدیرعامل انجمن خیریه حمایت ازبیماران کبدی شهرستان ارومیه  ادامه داد: خیرین که تمایل دارند از راه های دیگر به این انجمن کمک کنند با مرجعه به وب سایت  urmia-lci.ir مراجعه یا کمک های خود به شماره حساب ۰۱۰۸۲۴۹۷۲۷۰۰۸  واریز و یا می توانند به محل انجمن واقع در خیابان مفتح روبه روی بیمه ی نیرو های مسلح نبش کوی ۲۰ پلاک ۱۱۴ مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید